Rezerwacja 7 dni w tygodniu Rezerwacja Telefoniczna: 61 626 20 15
Infolinia czyna w godzinach: Pon-Sob: 8:00 - 22:00 Niedziela: 12:00 - 20:00
Wylot z:
Przylot do:
Data Wylotu
Data Przylotu
Pasażerowie:
Dorośli (od 18 lat)
Dzieci (do 2 lat)
Szukaj Połączeń
Bilety lotnicze na Majorke
KrakówMajorka239.00 pln
WrocławMajorka259.00 pln
Bilety lotnicze z Warszawa na Majorkę (Hiszpania)

Majorka – największa hiszpańska wyspa w archipelagu Balearów o długości około 100km, położona na Morzu Śródziemnym. Jej stolicą jest Palma de Mallorca. Wyspa leży w odległości 80km od Hiszpanii. Jej tereny północne są klifowe, natomiast południe wyspy pokrywają rozległe, piaszczyste plaże na które przybywają turyści z całego świata. Nazywana "Wyspą Spokoju".


Posiada międzynarodowe lotnisko, noszące nazwę Aeropuerto de San Juan – Port lotniczy Palma de Mallorca (PMI), jedno z największych i najważniejszych na Majorce, położone w południowo-zachodniej części wyspy.


Irlandzkie Tanie Linie Ryanair proponują w sezonie letnim 2017 loty rozpoczynają się od 30 marca, tanie loty z Warszawy na Majorkę (PMI). Loty startują dwa razy w tygodniu w czwartek oraz niedzielę. Połączenia z lotniska Warszawa Modlin (WMI) odbywają się o godz 20:10, lądowanie w Palma de Mallorca o godz 23:20. Loty powrotne z Majorki do Warszawy także 2 razy w tygodniu (czw-nd: 16:20-19:30). Bilety lotnicze z Warszawy na Majorkę online bądź skorzystaj z infolinii 7 dni w tygodniu online lub telefonicznie.

Przykładowe połączenia na przeloty WarszawaWAW) - Majorka(PMI)
Wylot
Czas podróży: 17h 55m / 1 przesiadka
2017-03-12 21:40 Warszawa (WMI)
2017-03-13 15:35 Palma de Mallorca (PMI)
1
FR 2284
2017-03-12 21:40 Warszawa (WMI)
2017-03-12 23:20 Londyn (STN)
FR
2
U2 3213
2017-03-13 12:15 Londyn (STN)
2017-03-13 15:35 Palma de Mallorca (PMI)
U2
Przylot
Czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka
2017-03-19 11:00 Palma de Mallorca (PMI)
2017-03-19 22:15 Warszawa (WMI)
1
U2 3214
2017-03-19 11:00 Palma de Mallorca (PMI)
2017-03-19 12:35 Londyn (STN)
U2
2
FR 2283
2017-03-19 18:00 Londyn (STN)
2017-03-19 21:15 Warszawa (WMI)
FR
Oferta 1
Cena: 654 PLN
Wylot
Czas podróży: 10h 5m / 1 przesiadka
2017-03-12 06:50 Warszawa (WMI)
2017-03-12 16:55 Palma de Mallorca (PMI)
1
FR 1022
2017-03-12 06:50 Warszawa (WMI)
2017-03-12 08:30 Londyn (STN)
FR
2
FR 8386
2017-03-12 13:30 Londyn (STN)
2017-03-12 16:55 Palma de Mallorca (PMI)
FR
Przylot
Czas podróży: 6h 25m / 1 przesiadka
2017-03-19 06:30 Palma de Mallorca (PMI)
2017-03-19 13:55 Warszawa (WMI)
1
FR 6363
2017-03-19 06:30 Palma de Mallorca (PMI)
2017-03-19 07:25 Barcelona (BCN)
FR
2
VY 8844
2017-03-19 09:50 Barcelona (BCN)
2017-03-19 12:55 Warszawa (WAW)
VY
Oferta 2
Cena: 682 PLN
Wylot
Czas podróży: 8h 45m / 1 przesiadka
2017-03-12 11:55 Warszawa (WMI)
2017-03-12 20:40 Palma de Mallorca (PMI)
1
FR 1063
2017-03-12 11:55 Warszawa (WMI)
2017-03-12 15:35 Madryt (MAD)
FR
2
FR 2061
2017-03-12 19:10 Madryt (MAD)
2017-03-12 20:40 Palma de Mallorca (PMI)
FR
Przylot
Czas podróży: 6h 25m / 1 przesiadka
2017-03-19 06:30 Palma de Mallorca (PMI)
2017-03-19 13:55 Warszawa (WMI)
1
FR 6363
2017-03-19 06:30 Palma de Mallorca (PMI)
2017-03-19 07:25 Barcelona (BCN)
FR
2
VY 8844
2017-03-19 09:50 Barcelona (BCN)
2017-03-19 12:55 Warszawa (WAW)
VY
Oferta 3
Cena: 766 PLN
© warszawamajorka.pl - loty na Majorke - Wszystkie prawa zastrzeżone
Partnerem jest: Bilety lotnicze Majorka